Categories

شرایط و قوانین فروشگاه يدك خودرو

شرایط و قوانین خريد از يدك خودرو

استفاده شما ازوب سایت یدک خودرو و سفارش و خرید كالا از این فروشگاه، به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذکر شده در این صفحه می‌باشد:

خرید کالا ازوبسایت یدک خودرو بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

خدمات و محتویات وب سایت یدک خودرو براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب سایت یدک خودرو متعلق به این وب سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتویات وب سایت  یدک خودرو (شامل  محتویات متنی ارائه شده برای هر محصول و گروههاي تعريف شده ، تمامی عکس‌ها و گرافیک‌های موجود، قالب سایت و ...) به هر شکل و به هر طریقی برای تمامی سایت‌های اینترنتی (تجاری و غیر تجاری)، شبکه‌های اجتماعی، شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای و نشریات ممنوع است .استفاده از محتويات سايت فقط با كسب اجازه قبلي ممكن است.
اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای موجود در وب سایت یدک خودرو، ترجمه مطالب مرتبط به کالای مورد نظر از وب سایت رسمی شرکت تولیدکننده کالا، وب سایت‌های معتبر خارجی نقد و بررسی کالاها و یا اطلاعات ارائه شده توسط تأمین‌کنندگان کالا است.وب سایت اینترنتی یدک خودرو خود را به بروزرسانی اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.وب سایت اینترنتی یدک خودرو این حق را برای مشتریان خود محفوظ می‌داند که در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات ارائه شده با ویژگی‌های یک محصول،وبسایت یدک خودرو را مطلع نموده تا بررسی لازم صورت گرفته و در صورت صحت آن، اقدام به اصلاح محتویات شود.

كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و حقیقی و به طور كامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و وب سایت یدک خودرو هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای احتمالی ندارد.

سایت یدک خودرو تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم عملکرد سایت، که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات كامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد، را بر عهده ندارد.

سایت یدک خودرو هیچ مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که لینک آن‌ها در وب سایت یدک خودرو موجود است، ندارد. شما توافق می‌کنید که مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارد شده به راﻳﺎنه‌تان، از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های لینک شده در سایت یدک خودرو باشد، بر عهده خود شما است.

در سیستم فروش  یدک خودرو، امکان استرداد یا تعویض کالا  فقط به شرط وجود ايراد روي كالا و عدم دستكاري كالا، تا مدت 48 ساعت پس از تحويل با هماهنگي قبلي وجود دارد. اين موضوع فقط جهت ايجاد اطمينان نزد مشتريان عزيز در نظر گرفته شده است وگرنه فروشگاه يدك خودرو تمامي تلاشهاي خود را جهت ارايه يك كالاي با كيفيت و بدون عيب به مشتري بكار مي بندد.پس از گذشت 48 ساعت ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش به عهده شرکت تولید کننده یا تامین کننده کالا (در صورت داشتن گارانتي) است و  یدک خودرو مسئولیتی در این مورد ندارد.

فروشگاه اینترنتی یدک خودرو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد.وبسایت یدک خودرو در ویرایش، حذف و قبول نکردن پیغام‌های کاربران، کاملا مختار است.
قبل از خرید از صحت قیمت اطمینان یابید و حتما با تماس تلفنی از قیمت مطلع شوید در غیر اینصورت خرید کامل نمی شود و در صورت واریز وجه ،وجه شما بازگردانده خواهد شد.مالکیت معنوی محتویات وب سایت یدک خودرو شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به یدک خودرو می‌باشد

 

قدرت گرفته از اپن کارت فارسی
فروشگاه یدک خودرو © 2019 - قالب واکنش گرا فارسی شده توسط: NESTED